ГАИ Ровно

 
Информация по вашему запросу отсутствует. Если у вас есть информация для этого раздела, ее можно добавить через админпанель.


На данный момент в разделе "ГАИ Ровно " нет актуальной информации. В случае если вы имеете нужную информацию, подходящую для страницы "ГАИ Ровно " Вы ее можете добавить:
Добавить компанию Добавить новость

Другие компании в городе

0

Рівненський пивзавод Рівень

Тип: Рівненський пивзавод

м. Рівне, вул. Коперніка, 9

(0362) 64-10-15

Комплекс будівель пивзаводу споруджений в 1900 р. Акціонерним товариством "Парового пивоварного заводу" Бергшлосс ". Головним акціонером був чеський підприємець, який прибув на Волинь у кінці XIX ст. з хвилею переселенців з Чехії. Своє підприємство він створив на базі існуючого в місті з 1849 р. кустарного виробництва пива. Був розроблений фірмовий

 
 
0

Парк Шевченко

Тип: Парк

м. Рівне, вул. Паркова, 2

(03622) 26-37-94

Рівненський парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка — пам'ятник садово-паркового мистецтва державного значення, розташований у центрі міста Рівне. Парк заснований наприкінці XVIII століття. Вік окремих дерев досягає 150-200 років. Тут налічується 160 видів дерев та кущів, багато з них екзотів – північно-американські, далекосхідні, південноєвропейські,

 
 
0

Музей Янтаря

Тип: Музей

м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17

(0362) 26-14-54

Бурштиновий музей — наймолодший музейний заклад міста, в основі якого — дві бурштинові кімнати, де представлено ювелірні вироби та картини, унікальні злитки бурштину, знайдені на Рівненщині, а також одяг та взуття, прикрашені цим каменем. Музей бурштину відкрито в Рівному в 2010 році за підтримки місцевої влади на базі рівненської бурштинової фабрики.

 
 
0

Рівненська Дитяча залізниця

Тип: Рівненська

м. Рівне, вул. Соборна, 147

+38 (0362) 42-20-94

Рівненська дитяча залізниця - установа позашкільної освіти дітей, що знайомить їх із залізничними спеціальностями. Дорога розташована у центрі міста, на березі річки Уст`ї. Шлях тупиковий, з двома станціями - Партизанська та Озерна (раніше Піонерська). У шлях укладено рейки Р43. Є міст та водопропускна труба. Проектування рівненської дитячої залізниці

 
 
0

Кінопалац Україна

Ровно, майдан Незалежності, 2

63-39-74 - каса 63-55-85 - автовідповідач 43-01-11 - автовідповідач №2 62-33-25 - офіс

Історія найбільшого рівненського Кінопалацу "Україна" бере свій початок від 1967 року. Саме тоді у центрі міста побудовано головний кіноцентр Рівного — кінотеатр "Жовтень".У 90-х роках заклад перейменовано в Кінопалац "Україна". У 2011 році проведено реконструкцію кінотеатру. На сьогодні Кінопалац "Україна" — сучасний заклад для відпочинку усією родиною

 
 
 
 
 
 

Для каждого автомобилиста Украины крайне важной окажется информация о месте нахождения службы ГАИ в том или ином городе, реквизитах этих организаций (для оплаты госпошлин), перечне документов для оформления какой-либо процедуры, и т. д. Всю эту информацию по каждому городу Украины собрал наш справочник . Все, что вы хотели знать об авто инспекции в Ровно, можете уточнить у нас.

Мы предоставим в ваше распоряжение адреса и телефоны служб ГАИ в каждом городе Украины. Как правило, если требуется уточнить тот или иной вопрос, гражданам приходится либо часами искать телефон, либо ехать в службу самостоятельно и простаивать очереди в «окошечко». Теперь такая необходимость отпадет сама собой, ведь мы предоставим вам не только телефон этой организации, но и ответим на наиболее распространенные вопросы, которые граждане задают специалистам службы. Перечень документов, предоставляемых для оформления различных процедур в ГАИ Ровно,  расписание работы кабинетов, примеры заполнения справок  - вся информация появится на страницах нашего сайта.

Быстрее найти ГАИ города вам поможет наша интерактивная спутниковая карта. Адрес заведения нанесен на карту города, так что вы без труда сможете сориентироваться, как удобнее всего проехать к этому государственному заведению. Сервис «Мой справочник» поможет занести адрес ГАИ в собственную интерактивную записную книжку.

Наш автомобильный справочник собрал для вас и другую полезную информацию о жизни городов Украины. Ознакомиться с ней можно в разделах, например, Аренда авто, «Клубы автомобилистов » и «Мототранспорт».

 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты