Янтаря
Logo Янтаря
 

"Янтаря" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(0362) 26-14-54
Полное название: Музей Янтаря
Еще названия:Музей бурштину
Категории:
 • Музеи Ровно
 • Достопримечательности Ровно
 • Музей Янтаря

  Бурштиновий музей — наймолодший музейний заклад міста, в основі якого — дві бурштинові кімнати, де представлено ювелірні вироби та картини, унікальні злитки бурштину, знайдені на Рівненщині, а також одяг та взуття, прикрашені цим каменем.

  Музей бурштину відкрито в Рівному в 2010 році за підтримки місцевої влади на базі рівненської бурштинової фабрики. Розміщений він в будівлі Рівненського будинку вчених, це особняк початку XX століття. У музеї знаходитися безліч необроблених експонатів неповторної краси та велика кількість ювелірних виробів ручної роботи. Серед експонатів музею є шматки бурштину віком до 40 млн. років, які знайдені в різний час на території Рівненської області. У музеї бурштину виставлено найдавніший бурштиновий виріб в Україну - це диск-амулет віком приблизно 2,5 тисяч років. Тут знаходитися шматок дикого бурштину вагою в 2 кг. Окрасою музею вважається кілька каменів, в яких закристалізовані різні комахи. Експонати рівненського музею бурштину розповідають про історію видобутку каменю в Рівному, а також про єдине в Україні підприємство по переробці бурштину.

  "Музей Янтаря" находится по адресу: м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Янтаря", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17"! Если Вам нравится "Янтаря" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Галерея європейського живопису Євро-Арт 0,263 км.
  Парк Шевченко 0,69 км.
  Музей Янтаря 0 км.
  Рівненська Дитяча залізниця 0,848 км.
  Соколиные горы 0,374 км.
  Гимназия (Краеведческий музей) 0,838 км.
  Клеванский замок 0,374 км.
  Успенская церковь в Дорогобуже 0,374 км.
  Тоннель любви 0,374 км.
  Хотынские пещеры 0,374 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты