Ателье Ровно

 
Информация по вашему запросу отсутствует. Если у вас есть информация для этого раздела, ее можно добавить через админпанель.


На данный момент в разделе "Ателье Ровно " нет актуальной информации. В случае если вы имеете нужную информацию, подходящую для страницы "Ателье Ровно " Вы ее можете добавить:
Добавить компанию Добавить новость

Другие компании в городе

0

Рівненський пивзавод Рівень

Тип: Рівненський пивзавод

м. Рівне, вул. Коперніка, 9

(0362) 64-10-15

Комплекс будівель пивзаводу споруджений в 1900 р. Акціонерним товариством "Парового пивоварного заводу" Бергшлосс ". Головним акціонером був чеський підприємець, який прибув на Волинь у кінці XIX ст. з хвилею переселенців з Чехії. Своє підприємство він створив на базі існуючого в місті з 1849 р. кустарного виробництва пива. Був розроблений фірмовий

 
 
0

Парк Шевченко

Тип: Парк

м. Рівне, вул. Паркова, 2

(03622) 26-37-94

Рівненський парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка — пам'ятник садово-паркового мистецтва державного значення, розташований у центрі міста Рівне. Парк заснований наприкінці XVIII століття. Вік окремих дерев досягає 150-200 років. Тут налічується 160 видів дерев та кущів, багато з них екзотів – північно-американські, далекосхідні, південноєвропейські,

 
 
0

Музей Янтаря

Тип: Музей

м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17

(0362) 26-14-54

Бурштиновий музей — наймолодший музейний заклад міста, в основі якого — дві бурштинові кімнати, де представлено ювелірні вироби та картини, унікальні злитки бурштину, знайдені на Рівненщині, а також одяг та взуття, прикрашені цим каменем. Музей бурштину відкрито в Рівному в 2010 році за підтримки місцевої влади на базі рівненської бурштинової фабрики.

 
 
0

Рівненська Дитяча залізниця

Тип: Рівненська

м. Рівне, вул. Соборна, 147

+38 (0362) 42-20-94

Рівненська дитяча залізниця - установа позашкільної освіти дітей, що знайомить їх із залізничними спеціальностями. Дорога розташована у центрі міста, на березі річки Уст`ї. Шлях тупиковий, з двома станціями - Партизанська та Озерна (раніше Піонерська). У шлях укладено рейки Р43. Є міст та водопропускна труба. Проектування рівненської дитячої залізниці

 
 
0

Кінопалац Україна

Ровно, майдан Незалежності, 2

63-39-74 - каса 63-55-85 - автовідповідач 43-01-11 - автовідповідач №2 62-33-25 - офіс

Історія найбільшого рівненського Кінопалацу "Україна" бере свій початок від 1967 року. Саме тоді у центрі міста побудовано головний кіноцентр Рівного — кінотеатр "Жовтень".У 90-х роках заклад перейменовано в Кінопалац "Україна". У 2011 році проведено реконструкцію кінотеатру. На сьогодні Кінопалац "Україна" — сучасний заклад для відпочинку усією родиною

 
 
 
 
 
 

Ателье Ровно это хорошая альтернатива для тех, кто предпочитает не покупать готовые изделия, а пользоваться чем-то индивидуальным. К тому же, если у вас хорошо развита фантазия, вы конкретно знаете, чего хотите, то просто обязаны посетить пошивочные мастерские в Ровно. Здесь в присутствии высококлассных мастеров своего дела вам помогут воплотить ваши мысли в реальные материальные вещи, которые идеально не только к фигуре вашей подойдут, но и подчеркнут ваш изысканный и неповторимый вкус.

Помните, если вы настоящий ценитель действительно высокого качества и не хотите подходить под установленный для всех шаблон, то atelier Ровно именно то место, куда вам обязательно нужно заглянуть. Стоит также отметить, что ателье в Ровно располагаются в удобных, с точки зрения  возможности добраться местах. И это одинаково хорошо отображается как для пеших покупателей, привыкших добираться городским транспортом, так и для владельцев транспортных средств, для которых машина является единственным и неповторимым помощником по части передвижения.

И если вы решили на себе испытать, чем отличаются пошивочные УСЛУГИ Ровно от покупки готовой продукции в магазинах, но не знаете точного месторасположения ателье, то поможет вам в этом вопросе база компаний Ровно. С ее помощью вы сможете быстро сориентироваться во всех хитросплетениях нашего города, быстро определить месторасположение интересующей вас организации и даже уточнить вид транспорта, которым сюда можно доехать. А найти эту информацию вы сможете либо в городском справочнике, который продается практически в каждом городском киоске, либо же используя более продвинутые средства получения информации, а именно зайти на  сайт Ровно и задать в поиск интересующие вас параметры.


 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты